Kampanj

MF5710 skogsombyggd- finns för omgående leverans! Vi erbjuder en förmånlig finansiering via Agco Finance.

Avtalstid 36 mån = 0,49% (fast ränta)
Avtalstid 60 mån = 0,75% (fast ränta)
Avtalstid 84 mån = 1,25% (fast ränta)

Erbjudandet gäller t.o.m 2020-12-31.
Med möjlighet att inkludera serviceavtal och fri försäkring via AGCO Finance i 6 mån.
Sedvanlig kreditbedömning görs.

Kontakta någon av våra säljare för mer information.

LULEÅ
Isak Viklund
070 617 99 00
Isak.viklund@staffare.se

SKELLEFTEÅ
Magnus Grundström
070 220 66 14
Magnus.grundstrom@staffare.se

TIMRÅ/HUDIKSVALL
Esbjörn Glantz
070 673 16 64
Esbjorn.glantz@staffare.se

BOLLNÄS/STORVIK
Erik Glantz
070 589 71 28
Erik.glantz@staffare.se

UPPSALA
Robert Larsson
072 401 11 55
Robert.larsson@staffare.se

Mathias Ekfalk
070 552 19 92
Mathias.ekfalk@staffare.se

Anton Holmstrand
070 523 21 01
Anton.holmstrand@staffare.se